čtvrtek 19. prosince 2013

Narozeninové tričko

Vojtík měl před několika dny narozeniny. Oslavu jsme naplánovali na sobotu, takže jsem se v pátek hecla a udělala mu narozeninové tričko. Předem bylo jasné, že musí být s auty a musí na něm být dvojka. Volba nakonec padla na autíčkový úplet z Německa. Vojtík je s tričkem spokojený, komentuje autíčka a pečlivě se učí ukázat na prstech, kolik mu je :)


Střih trička je upravený podle Ottobre 4/2011, je výborný pro velkohlavce :) A pro ty, kdo mají strach ze šití klasických výstřihů :)  (Fakt jsem ho ještě nikdy nešila a vyhýbám se tomu velkým obloukem. Ale jak Vojta roste, budu to muset pokořit. Přeci jen už to chce klasická trička "jako pro velké")
Kombinace barev byla nasnadě. Ještě že mám už tak rozsáhlou syslírnu - stačí sáhnout, vždycky něco vhodného vyštrachám :)
Dvojka je ze 2 vrstev úpletů, obě jsem podžehlila Vliesofixem, nažehlila na tričko a prošila jeansovou nití.  A ještě detail výstřihu s prehistorickými druky Roland Style (na kartě byla ještě cena v Kčs)


Tričko mělo úspěch, ale snad ještě větší radost udělal dort s krtkem, který dělala kamarádka Katka. Vojta ukazoval, mával krtkovi... Mimo to byl dort navíc stráááášně dobrý :)


2 komentáře:

  1. Úplně Vojtu chápu. Tričko je hodně pěkný, ale ten dort! Kamarádka je moc šikovná.
    Vojtíkovi všechno nejlepší :)

    OdpovědětSmazat

Děkuju za návštěvu a za komentář :)
Všechny reakce mě moc těší a podle možností se snažím i odpovídat.