neděle 19. listopadu 2017

Barevná trička do školky pro Týnku

Takhle dlouhou pauzu na blog jsem snad ještě neměla :-/ Nastal podzim, rýmy a nudle. Vrhla jsem se do organizace vánoční hry v našem sboru - epické divadelní drama na téma putování tří mudrců za hvězdou pro necelých 80 herců ve věku 3-13 let. Práce je s tím... no, hodně. Ale věřím, že to bude úžasné a všichni si to užijeme. A hlavně budeme moci s dětmi přinést dobrou zprávu o narození Spasitele. Dobrých zpráv je třeba, těch špatných je nějak čím dál tím pořád stejně hodně :-/

A taky jsem se konečně pustila do druhého blogerského projektu. Nosila jsem ho v hlavě už snad dva roky, ale den má pořád stejných 24 hodin a já jsem pořád stejný chaotik, takže mi to jde pomaleji, než bych chtěla. Je to o sdílení myšlenek, nápadů a informací pro křesťanské rodiče, tipy a recenze na knížky a jiné materiály... prostě místo, kam si zajít pro inspiraci, když přemýšlíte, co víra a vaše děti. Mrknout můžete TADY. Blog je zatím v plenkách, ale myšlenek mám hodně. Tak věřím, že pěkně poroste a najde si svoje příznivce :)

No a taky něco k tomu šití, že jo. Šiju, šiju celkem dost, ale hlavně různé potřebné drobnosti - pyžamové kalhoty, leginy, tepláky, recyklo kalhoty do školky... nic zásadního, kvůli čemu by se mi chtělo vytahovat foťák nebo honit děti po venku. Tak tady něco veselého, barevného. Týnčina školková trička. barevná a pestrá, aby je nosila ráda a hlavně aby na nich nebyly vidět fleky.
Tak snad bude těch příspěvků tady na blogu taky zase víc :)

4 komentáře:

 1. Moc pěkná trička, veselá... :-) Prosím o radu. Odkud máš střihy, upravuješ si je nějak sama? Chci začít šít, tak sháním rady, kde se dá. ;-) Moc děkuji. Pěkný den. D. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je střih z Ottobre. Používám je nejvíc. Hezky sedí, fungují, jsou proporční... Mám i spoust střihů stažených porůznu z internetu, ale stejně obvykle skončím zase u Ottobre :)

   Vymazat
 2. Jeej, ten novy blog vyzera naozaj dobre, tesim sa na dalsie prispevky! Mnohe veci mame u nas podobne, len pocet deti je u nas zatial v procese vyroby:). Tento blog citam uz dlhsie, len vacsinou nekomuentujem, ale novemu blogu velmi fandim a sirim dalej :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za návštěvu a za komentář :)
Všechny reakce mě moc těší a podle možností se snažím i odpovídat.