středa 30. října 2013

Noční plínka

A je tady jubilejní sto první příspěvek (u jubilejního stého jsem si nevšimla, že je jubilejní, tak proto je jubilejní až tenhle :D )

Konečně jsem zlikvidovala dalšího kostlivce ve skříni - několik měsíců rozšitou noční plínku. Kovářova kobyla, no... Obecně totiž noční plínky nepotřebujeme, běžné kalhotkovky s vkládačkou navíc savostí postačují. Ale přeci jen nám to naše batolátko roste a hodně vycpaná kalhotkovka začíná být trochu těsná. Takže jsem jednu noční střihla i pro nás. Nejvíc se těším, že ji budu moct používat po plavání :)


Plínka má celkově větší střih. Je širší mezi nožičkama, aby se do ní pohodlně vešla vícevrstvá plenka nebo 2 dlouhé vkládačky a gumičky pořád těsnily. Ze stejného důvodu má i delší sed. Zkracovací patentky dávám 3 vedle sebe, aby zkrácená plenka hezky držela tvar. Materiálově je plínka taky jiná - je celá bambusová, takže super savá. Vnitřní i vnější vrstva je z bambusového froté, které je krásně měkké a jemné a i bez sušičky nijak výrazně nehrubne.A tady ještě srovnání velikost noční a klasické plenky.


1 komentář:

Děkuju za návštěvu a za komentář :)
Všechny reakce mě moc těší a podle možností se snažím i odpovídat.