čtvrtek 18. července 2013

A další várka plínek na objednávku :)

Moc mě těší, že mi zpět přichází pozitivní ohlasy a naprosté většině malých zákazníků plínky krásně sedí. Několik fotek přímo na miminkách najdete na mojí FB stránce. Ještě tak dva týdny objednávek a přibudou zase články s neplenkovými šicími výtvory - kovářova kobyla totiž chodí už dlouho bosa. Potřebujeme spoustu letního oblečení pro Vojtíka. A taky nějaké přivítací oblečky pro miminko :)


Pestré kapsovky uvnitř s bambusovým aksamitem - stala se z nich tak trochu putovní záležitost. První mamince neseděl střih, druhé vnitřní materiál (aksamit v kapsovkách rozhodně nevyhovuje každému). Tak doufám, že už doputovaly a současná majitelka je spokojená :)

Jedna velmi pestrá a jedna klasická kapsovka pro dvě kamarádky.

 Dvoubarevná kapsovka a sladěný pytel na plínky pro chlapečka. Mráčkový PUL se mi strašně líbí :)

Kalhotkové plínky uvnitř s bambusovým aksamitem - přání bylo, aby to bylo hezky pestré.

Úplně poslední kousek PULu Retro cars padl a tuhle dvoubarevnou kapsovku uvnitř s aksamitem.

Jahůdková kalhotkovka pro chlapečka. Maminka si objednala zelené obšití a patentky. Asi by mě nenapadlo to takhle zkombinovat, ale jsem nadšená. A asi ji budeme taky nutně potřebovat :)

Dvě barevné kalhotkovky v holčičím provedení. Proužkovou taky budeme potřebovat :)

Ooga lila svrchňáčky byly ihned k prodeji a obratem odputovaly za novým majitelem. Můj asi nejoblíbenější vzor PULu za poslední dobu. Včera jsem neodolala a koupila ještě jeden kus pro nás, patrně poslední v celé České republice. Ale nedám ;)

Tři holčičí kalhotkovky s aksamitem. Berušek už jsem pár vyšila, ale fialky jsem šila poprvé. Jsou sladké a moc se mi líbí :)

Safari a pejskové uvnitř s aksamitem.

Berušky a rybičky - asi na dlouho úplně poslední. Výrobce se netváří, že by je chtěl tisknout znovu. Škoda, je to můj oblíbený vzor. Prodávají se jen v jiných barevných kombinacích, které se mi ale nelíbí.

Dvoubarevná kapsovka a sladěné pytlíky na plínky

Čím dýl ty plínky šiju, tím víc mě to baví. Je to sice sériovka, ale tolik vzorů a barev, většina maminek mi nechává volnost v kombinování barev... Můžu si užít dosyta a netrápí mě, kolik nás to stálo :) 
Miminko ale bude potřebovat několik kousků plínek v menší velikosti, pár vícevrstvých plínek a nějaké nové svrchňáčky, takže jakmile dokončím objednávky, budu ještě chvilku pokračovat s plínkami pro nás. Moc se na to těším, budu ladit nové střihy a to je vždycky dobrodružství. 

7 komentářů:

 1. Ten mrackovy pul je fakt hezky!

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, ty jedeš! Měla bych se taky pustit do nějakých svrchňáčků, PUL nakoupený, ale nějak se mi nechce, pořád se vymlouvám, že nevím, jak velké miminko bude:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. udělej jednovelikostní, dřív či později do nich miminko doroste ;) Já se za pár týdnů pustím do velikosti 3-8kg, ty nám tak dvoje chybí

   Vymazat
 3. Pááni, to je pěkná hromádka:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera !!!
  já se zasekla u šití vkládaček, a vzhledem k tomu, že je Aňuli skoro rok a půl a Honzin konečně pochopil, na co je nočník asi už žádný plínky šít ani nebudu ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Máš to moc krásné. Jak šiješ prosím ty vícevrstvé?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ještě jsem je nešila, je to teprve v plánu :) Ale určitě se podělím :)

   Vymazat

Děkuju za návštěvu a za komentář :)
Všechny reakce mě moc těší a podle možností se snažím i odpovídat.